Mám
záujem

 

Tento rok sme sa zúčastnili prvého ročníka medzinárodnej konferencie s názvom 3DEXPERIENCE WORLD 2020 (predtým SOLIDWORKS WORLD), ktorá sa tentokrát konala v americkom Nashville. Aj tento rok sme získali ocenenie „100 % Club in 2019“ za výborné výsledky v roku 2019.Je to už naše druhé ocenenie za dva roky nášho pôsobenia, čo považujeme za veľký úspech. Veľká vďaka za tento úspech patrí aj naším partnerom, zákazníkom a taktiež nášmu tímu kolegov.
 


Konferencie sa zúčastnilo viac ako 4.500 užívateľov a predajcov z celého sveta.

Konferenciu oficiálne otvoril generálny riaditeľ SOLIDWORKS Gian Paolo Bassi otázkou, ako výrobky spoločnosti Dassault Systèmes pomáhajú ľuďom zjednodušovať život. Poslaním tejto spoločnosti a tohto podujatia je poskytnúť komunite nástroje pre vybudovanie lepšieho sveta.

Jedným z príkladov spoločností, ktoré boli predstavené aj na konferencii je Magic Wheelchair, ktorá sa zaoberá vývojom a výrobou invalidných vozíkov pre telesne postihnuté deti. Dobrovoľníci zo spoločnosti Magic Wheelchair vyrábajú vozíky pomocou softvéru SOLIDWORKS a platformy 3DEXPERIENCE.

Ďalším príkladom bol pán Mike Schultz, paralympijský zlatý a strieborný medailista, 10-násobný zlatý medailista X Games a zakladateľ a vynálezca BioDapt. V roku 2008 Schultz prišiel o nohu pri nehode na snežnom skútri. O desať rokov neskôr získal na Paralympijských hrách zlatú medailu pomocou protetickej nohy, ktorú si sám navrhol v garáži pomocou SOLIDWORKS-u. Dnes spoločnosť Mike vyrába protetiku pre ľudí do celého sveta.

Na konferencii boli tiež predstavené niektoré novinky a pripravované funkcie, ktoré budú k dispozícii koncom tohto roka, ako napr.:

  • Tvorca 3D plechov: Dizajn plechu je k dispozícii v ľubovoľnom prehliadači
  • Vytváranie 3D vzorov: Nový spôsob vytvárania tvarov založený na vizuálnom programovaní
  • Generatívny dizajn riadený funkciami: Najpokročilejšia optimalizácia topológie

Na vylepšovaní programov pracuje denno-denne niekoľko tisíc zamestnancov a snaží sa odstrániť chyby, priniesť vylepšenia a nové funkcie. Námety, návrhy, sťažnosti, ale aj pochvaly prichádzajú v prvom rade od užívateľov/ zákazníkov, ktorí v programoch pracujú denno-denne. Vašu spätnú väzbu nepovažujeme za sťažnosti, ale za námety a priestor pre vylepšenie.

Našich zákazníkov považujeme za našich partnerov. Preto sme aj my, neustále otvorení vašim otázkam, nápadom, návrhom, ktoré voči softvérom máte, a aj vďaka vám, môžu byť neustále inovované.


 

Z tejto trojdňovej konferencie si odnášame tri dôležité posolstvá, v duchu ktorých sa konferencia niesla:

  • Objavte svoj nový potenciál
  • Rozšírte svoje možnosti
  • Vaša kreativita je zárukou vašej budúcnosti

Budúci rok sa konferencia uskutoční taktiež v Nashville.