Mám
záujem

DraftSight od spoločnosti Dassault Systèmes je intuitívny 2D CAD softvér pre tvorbu, editáciu a zdieľanie súborov DWG. Produkt je postavený na vyspelej technológii a je určený pre konštruktérov a dizajnérov, ktorí využívajú platformy Windows, Mac alebo Linux.

Draftsight disponuje intuitívnym rozhraním, ktoré užívatelia tradičných 2D CAD aplikácií veľmi dobre poznajú. Podporovanými formátmi súborov sú * .dwg a * .dxf. V oboch prípadoch DraftSight poskytuje kompatibilitu so súbormi od verzie R12 až po najnovšie verzie DWG formátu.

Po inštalácii sa môžete zaregistrovať na komunitnom fóre DraftSight, kde získate prístup k množstvu užitočných vzdelávacích zdrojov. Hlavným prínosom sú výukové videá, názorné kurzy, webové semináre a online diskusie, v ktorých môžete s ostatnými členmi prediskutovať svoje názory na rôzne témy.

Hlavné výhody DraftSight

 Prispôsobiteľnosť používateľského rozhrania 

 Gestá myšou a ich prispôsobenie
 Nové výkonné jadro a použité technológie  Rýchly a výkonný nástroj
 Nízka obstarávacia cena  Kompatibilita DWG a DXF
 Tvorba PDF súborov  Podpora platformy MAC, Windows, Linux 

 Rozpoznanie podporných súborov
šablón (* .dwt) a ponúk menu (* .cui, * .mnu, * .mns)

 


Produktový rad DraftSight ponúka nasledujúce balíčky:
 

DraftSight Standard (99 € bez DPH / ročná licencia)

Produkt, ktorý je určený pre širokú verejnosť aj pre komerčné využitie. Užívatelia sa môžu bezplatne zaregistrovať do DraftSight Community a tak využívať výukové materiály, iQuestions a prístup k blogom. Pre všetkých je k dispozícii zadarmo 30-dňová skúšobná verzia DraftSight Professional.

Objednať DraftSight Standard
* pokiaľ potrebujete iba prehliadať a tlačiť DWG,DXF dáta (nie editovať ani prekreslovať), stiahnite si ZDARMA softvér eDrawings Viewer tu...

 

DraftSight Professional (199 € bez DPH / ročná licencia)

Platený produkt, ktorý rozširuje základnú verziu DraftSight Standard. Je určený pre malé a stredné podniky, ktoré potrebujú 2D CAD softvér na profesionálnej úrovni. DraftSight Professional disponuje viacerými funkciami, ktoré sú schopné významne skrátiť navrhovací čas (ako je Rýchle orezávanie, Odstránenie duplikátov, Kótovacia paleta, Generovanie G-kódu atď.), Prémiovými nástrojmi (Porovnanie výkresov, Dávková tlač, PDF podklad atď.), Knižnica návrhov , databázy normalizovaných súčiastok DraftSight Toolbox a programovacie rozhranie (makrá, LISP, API).

Objednať Draftsight Professional
* pokiaľ potrebujete iba prehliadať a tlačiť DWG,DXF dáta (nie editovať ani prekreslovať), stiahnite si ZDARMA softvér eDrawings Viewer tu...

 

DraftSight Premium (499 € bez DPH / ročná licencia)

Spoplatnený produkt určený pre veľké podniky s náročnými požiadavkami. Okrem všetkých výhod a rozšírenie balíčka Professional ponúka DraftSight Premium funkcionality 2D kreslenia + 3D modelovania, podporu pre výrobu, laserové stroje a 3D tlač. Obsahuje taktiež API rozhranie.

Objednať Draftsight Premium
* pokiaľ potrebujete iba prehliadať a tlačiť DWG,DXF dáta (nie editovať ani prekreslovať), stiahnite si ZDARMA softvér eDrawings Viewer tu...

 

DraftSight Enterprise (499 € bez DPH - kúpa licencie)

Spoplatnený produkt určený pre veľké podniky s náročnými požiadavkami. Verzia obsahuje balík DraftSight Professional, ako aj možnosť sieťovej inštalácie. Minimálny počet objednaných licencií = 2 ks. Pri sieťovom serveri Dassault Systèmes License Server (DSLS) je minimálny počet objedaných licencií 5 ks. Pokiaľ máte záujem o kúpu Draftsight Enterprise, napíšte sem...

   Stiahnuť Draftsight - trial verzia                   Popisy balíkov DRAFTSIGHT