Mám
záujem

Získajte čo najviac zo svojich špičkových viac-hlavových a viac-vretenných CNC strojov

  • Či už máte CNC stroj s viacerými vretenami / hlavami alebo takýto chcete, tak je SolidCAM perfektným riešením pre vaše súčasné alebo budúce potreby programovania, kde máte maximálnu flexibilitu a konfigurovateľnosť.
  • Programujte viacúčelové obrábacie stroje, s plnou synchronizáciou hláv, ktoré kombinujú na jednom stroji niekoľko funkcií. Viac vretien, viac hláv, materiálu, ktorý je obrábaný v niekoľkých fázach, odovzdávanie obrobku z vretena do vretena bez obsluhy, polotovar vkladaný na jednom konci stroja a na na druhom konci stroja vychádzajú hotové obrobky.
  • SolidCAM poskytuje výkonné nástroje pre programovanie, ktoré sa ľahko naučíte a ľahko ich budete používať a tiež pokrýva úplnú škálu 4/5 osových súvislých frézarsko-sústružníckych strojov (viac osovej hornej hlavy, dolnej hlavy, CYB a pod-vretena).
  • Používanie koníkov, lunetov, proti vretennom, rotačných a lineárnych hláv spolu s C osou, CY osou a B osou sú bežnými prvkami na dnešných frézarsko-sústružníckych strojoch. V tomto na kolízie bohatom prostredí je programovanie týchto strojov v SolidCAM jednoduché a bezpečné. SolidCAM zjednocuje operácie sústruženie a frézovanie do jedného prostredia.

Použitie revolučného iMachiningu vo frézarsko-sústružníctve

Pre programovanie frézarsko-sústružníckych strojov sú dostupné všetky frézovacie a sústružnícke operácie SolidCAMu vrátane revolučných operácií iMachiningu. Možno tiež definovať všetky pomocné zariadenia a vziať ich do úvahy pri simulácii a kontrole kolízií. iMachining pri frézovaní/ sústružení na stroji Mazak skrátil čas obrábania na polovicu a zvýšil tak životnosť nástroja 5x. ", Jay Dixon | Dixons Surgical, Wickford, Essex, UK

Pri zložitých frézarsko-sústružníckych súčastiach ušetríte čas s automatickou tvorbou obálky sústruženia. Sústružnícka obálka zložitých frézarsko-sústružníckych súčastí sa v SolidCAMu generuje automaticky. To pomáha užívateľovi rýchlo naprogramovať sústruženie tej nejvnější kontúry súčasti.

Správa zvyškového materiálu

SolidCAM ide ďalej ako je len jednoduché programovanie týchto zložitých strojov. S inteligentnou správou zvyškového materiálu medzi operáciami frézovanie a sústruženie počíta najefektívnejšie dráhy nástroja a znižuje tak časy obrábania, čo zaisťuje najvyššiu možnú produktivitu.