Mám
záujem

Naša spoločnosť sa zúčastnila na SOLIDWORKS WORLD 2019 v americkom Dallase.
Za výborné výsledky dosiahnuté v minulom roku sme získali ocenenie „100% CLUB“.

Tento rok sa na konferencii zameranej na novinky v SOLIDWORKS a DASSAULT SYSTEMS zúčastnilo viac ako 6.000 užívateľov a predajcov z celého sveta.

Tohtoročná konferencia bola zameraná na platformu 3D Experience. Hneď v úvode prvej prednášky bola predstavená stratégia 3DExperience Works, ktorý ponúka portfólio produktov prispôsobených zákazníkom spoločnosti Dassault Systemes SolidWorks - užívateľom SolidWorks-u a malým a stredným firmám.

Cieľom stratégie 3DExperience Works je z jediného digitálneho prostredia ovládať nástroje, ktoré sú nutné pre návrh, výrobu, plánovanie výroby a životný cyklus výrobkov (PLM). S pomocou 3DExperience Works sa podľa firmy Dassault Systemes podarí reagovať rýchlo a efektívne na dopyt a zmenové riadenie s cieľom zvýšiť ziskovosť a znížiť dobu termínu dodania výrobkov. Z uvedených informácií možno súčasne usudzovať na nenásilné navádzanie užívateľov k práci v cloude.

Platforma 3D Experience obsahuje výkonné nástroje pre topologickú optimalizáciu, ktorá sa s obľubou aplikuje na výrobu návrhov aditívnymi technológiami.

Marketplace for Engineers je služba, ktorá prepája firmy s kvalifikovanými inžiniermi spolupracujúcich na rôznych projektoch.

XShape je novinkou, ktorá umožňuje konštruktérom slobodu navrhovania. S funkciou „volnoplošné modelovanie“ pracuje na princípe chyť-pusť. Do grafického prostredia sa vloží kváder alebo kocka, ktorá sa rozdelí do pravidelnej siete a pomocou úpravy modelu ľahko navrhnete myš alebo diaľkový ovládač. XShape je obzvlášť vhodný pre tvorbu modelov so zaujímavým a atraktívnym dizajnom v modernom poňatí.

Budúci ročník konferencie sa uskutoční v Nashville pod novým názvom 3DExperience World 2020.