Mám
záujem

Spoločnosť DASSAULT SYSTEMES zmenila licencovanie produktu DRAFTSIGHT a to nasledovne:

DraftSight Standard (99 € bez DPH / ročná licencia) - predtým zdarma

Produkt, ktorý je určený pre širokú verejnosť aj pre komerčné využitie. Užívatelia sa môžu bezplatne zaregistrovať do DraftSight Community a tak využívať výukové materiály, iQuestions a prístup k blogom. Pre všetkých je k dispozícii zadarmo 30-dňová skúšobná verzia DraftSight Professional.

Objednať DraftSight Standard

DraftSight Professional (199 € bez DPH / ročná licencia)

Platený produkt, ktorý rozširuje základnú verziu DraftSight Standard. Je určený pre malé a stredné podniky, ktoré potrebujú 2D CAD softvér na profesionálnej úrovni. DraftSight Professional disponuje viacerými funkciami, ktoré sú schopné významne skrátiť navrhovací čas (ako je Rýchle orezávanie, Odstránenie duplikátov, Kótovacia paleta, Generovanie G-kódu atď.), Prémiovými nástrojmi (Porovnanie výkresov, Dávková tlač, PDF podklad atď.), Knižnica návrhov , databázy normalizovaných súčiastok DraftSight Toolbox a programovacie rozhranie (makrá, LISP, API).

Objednať DraftSight Professional

DraftSight Premium (499 € bez DPH / ročná licencia)

Spoplatnený produkt určený pre veľké podniky s náročnými požiadavkami. Okrem všetkých výhod a rozšírenie balíčka Professional ponúka DraftSight Premium funkcionality 2D kreslenia + 3D modelovania, podporu pre výrobu, laserové stroje a 3D tlač. Obsahuje taktiež API rozhranie.

Objednať DraftSight Premium

DraftSight Enterprise (499 € bez DPH - kúpa licencie)

Spoplatnený produkt určený pre veľké podniky s náročnými požiadavkami. Verzia obsahuje balík DraftSight Professional, ako aj možnosť sieťovej inštalácie. Minimálny počet objednaných licencií = 2 ks. Pri sieťovom serveri Dassault Systèmes License Server (DSLS) je minimálny počet objedaných licencií 5 ks. Pokiaľ máte záujem o kúpu Draftsight Enterprise, napíšte sem...

Stiahnuť Draftsight - trial verzia

Popisy balíkov DRAFTSIGHT