Mám
záujem

SOLIDWORKS Composer dáva užívateľom nástroje na rýchlejšie a ľahšie vytváranie grafického obsahu, ktorý čisto a presne prezentuje ich produkt - ako funguje, ako ho zostaviť, ako produkt používať a servisovať. Intuitívny software SOLIDWORKS Composer umožňuje aj netechnickým užívateľom, aby si prevzali ich 3D CAD dáta a vytvárali úžasný, aktuálny 2D a 3D obsah rýchlejšie, efektívnejšie a s nižšími nákladmi.

Občas je náročné začať sa učiť niečo nové. Spolupracovali sme s podporným tímom SOLIDWORKS a predstavujeme Vám 6 najpoužívanejších a najdôležitejších funkcií SOLIDWORKS Composer-u v snahe odstrániť prekážky a obavy, ktoré majú naši zákazníci v súvislosti so začatím výroby.

Je nám cťou predstaviť Vám nový spôsob vzdelávania v rámci programu SOLIDWORKS, poskytujúci všeobecný úvod do široko rozvetvených funkcií a možností. Vzdelávací kurz je rozdelený do 6 lekcií.

Náhľady zostáv

Náhľady zostáv môžu byť vytvorené v SOLIDWORKS Composer-i a sú neuveriteľne nápomocné, keď sa snažíte ukázať všetky časti zostavy, alebo ukázať ako zostavu rozobrať, opraviť, alebo zložiť.

Náhľady môžu byť využité aj pre iné účely ako napríklad prezentácia dizajnu a na marketingové účely.

Technické ilustrácie v Composer-e

Vzhľadom k tomu, že vektorová grafika neskresľuje obraz, je veľmi užitočná pri vkladaní do ostatných dokumentov ako PDF alebo Word dokumenty. Vektorové obrázky vyzerajú naozaj profesionálne a čisto. Sú veľmi dobre využiteľné pre reklamné účely.

Digger

Digger je patentovaná technológia v SOLIDWORKS Composer-e, ktorá Vám umožňuje priblížiť – zoomovať na jednotlivé časti, vytvárať detailné ukážky (pohľady), skryť jednotlivé diely, aby ste videli vnútorné komponenty alebo mechanizmy.

oužívanie Nástoja Digger umožňuje užívateľovi jednoducho vytvoriť detailné náhľady vnútorných častí zostavy bez manuálneho skrývania častí v zostave. Naviac tento nástroj umožňuje lepšie porozumenie dielom a zostavám s možnosťou zoomovať do špecifickej polohy a časti zostavy.

Vytváranie animácií v Composer-i

Animácie poskytujú extra pohľad na to, ako môže byť zostava poskladaná, rozdelená na časti, a tiež ukazujú poradie pridávania jednotlivých súčastí. Animácie neuveriteľne dobre zobrazujú a pomáhajú výrobcom a konštruktérom vidieť ako jednotlivé súčasti do seba zapadajú. Animácie sú tak isto skvelý marketingový nástroj, pretože dokážu komplexne zobraziť dizajn ako aj rafinovanosť finálneho produktu.

Publikovanie

Možnosť začlenenia súborov zo SOLIDWORKS Composer-u do dokumentu Word alebo PDF súboru poskytuje väčšiu flexibilitu pri zdieľaní súborov s konštruktérmi alebo vývojármi. Dokonca aj užívateľ, ktorý nemá na svojom počítači nainštalovaný SOLIDWORKS Composer dokáže začleniť súbor SMG do programu Word alebo formátu PDF čo predstavuje spôsob ako efektívne komunikovať pomocou súborov Composer-u.

Aktualizácia súborov Composer

Je bežnou praxou aktualizovať súčasti a zostavy, ale v súbore SOLIDWORKS Composer je ťažké vykonať podstatné zmeny dizajnu, pretože nie je natívnym súborom softvéru SOLIDWORKS. Je však jednoduché aktualizovať diely a zostavy. Jediné čo musíte urobiť je vybrať „Aktualizovať“ To zmierňuje nepríjemnosti z toho, že je všetko potrebné externe aktualizovať v SOLIDWORKS-E. Pokračujte a využite túto skvelú príležitosť učiť sa a pozrite sa, ako môže SOLIDWORKS Composer pridať hodnotu Vašej spoločnosti a vašim zákazníkom tým, že do technickej produktovej komunikácie namiesto statických výkresov a textu ľahko začlení 3D grafiku a interaktívnu animáciu.